8.04.2011

W klimacie agility

Wiosna chyba przestała sobie żartować i zostanie z nami na dłużej, dlatego postanowiłam zrobić na naszym blogu wiosenne porządki. Moim celem jest dostosowanie szablonu tak, by wreszcie móc wrzucać zdjęcia normalnej wielkości, sprawić, by blog był przejrzysty, ale jednocześnie nie był pusty, ponad to zbieram się w sobie do zaktualizowania naszej stronki www.A wracając do tematu... ;)
- Miałyśmy dość długą przerwę w prawdziwych treningach pod okiem prawdziwego trenera, ale wygląda na to, że przyszedł czas, by się to zmieniło.
- W akcie desperacji postanowiłam skompletować własny torek, zaczynając od hopek, przez tunele, aż po strefówki, część planów zrealizowana, pozostałe w trakcie realizacji.
- Jutro, tj. 09.04.11r. będę miała okazję kibicować "naszym" na warszawskich zawodach organizowanych przez klub Fort.
- A poza tym... to niebawem będziemy (ja i Tosia) bardzo prosić wszystkich o trzymanie za nas kciuków, bo nie jestem zbyt normalna... Dowód? Niżej ;D


  
 A żeby rozluźnić atmosferę (pewnie każdy po zobaczeniu powyższego zdjęcia złapał się za głowę lub spadł z krzesła na skutek ataku tzw. "śmiechawki" ;)) domowy torek przeszkód testowany na psicach.


 

  
 


2 komentarze:

 1. Fajna zmiana szblonu, ale trzeba go jeszcze trochę dostosować ;)
  Życzę sukcesów w dążeniu do celu!
  Asia z Lakim i Fidem

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo a gdzie debiucik planujecie? :)
  Szablon świetny, przyjemnie się czyta... no i ogląda ;)

  OdpowiedzUsuń

Projekt i wykonanie: Marta Swakowska © Psi Kawałek Internetu