8.09.2015

10x DCDC Warszawa

W tym roku zawody Dog Chow Disc Cup w Warszawie odbyły się po raz dziesiąty! Na takiej imprezie nie mogło nas zabraknąć, tym razem byłam tam w oba dni i było naprawdę fantastycznie :D.

Tak, tak, nie byłabym sobą, gdybym wróciła stamtąd z pustymi rękami.

W sobotę wraz z Giną obserwowałyśmy zmagania zawodników i same bawiłyśmy się trochę dyskami (co zostało uwiecznione na fotach i filmie - to niedługo :)). Miałyśmy okazję poznać "na żywo" świetnych ludzi z super burkami, obejrzeć genialne występy i generalnie dobrze się bawić. Ginny pod koniec dnia była już na tyle zmęczona, że przysypiała mi na rękach. Wspólne foty z nowymi ziomkami były przez to niezłym wyzwaniem, ale suk dał radę. Po powrocie do domu Gi niemal od razu wskoczyła do kennela i zasnęła.
W niedzielę postanowiłam wybrać się bez niej, bo zależało mi na tym, żeby porobić więcej zdjęć. Pewnie nie byłoby problemem zabrać ją i schować na czas fot w klatce, ale chciałam wykorzystać go w 100% na foty. Ostatecznie byłam bardzo zadowolona z tej decyzji, ponieważ zrobiło się naprawdę zimno i Gi ze swoim lichym futerkiem na pewno zmarzłaby na kość. Takie wypady powinny być przyjemnością również dla niej, więc dobrze się stało, że jednak grzała tyłek w domu. Ja natomiast wyżyłam się fotograficznie :), miałam okazję przetestować szkiełko, którym byłam zainteresowana (teraz jestem jeszcze bardziej!) i zapełniłam całą kartę w aparacie.
Czekam z niecierpliwością na powtórkę! 
Obszerniejsza fotorelacja tutaj.

11 komentarzy:

 1. Łał, ale Ty jesteś szczupła! :D
  Gi oczywiście też piękna, ale nie mogłam nie zwrócić uwagi <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Super zdjęcia!
  Zawody były super; najbardziej podobał mi się freestyle, bo chyba najlepiej widać było więź człowiek - pies.
  Ja byłam tylko w niedzielę, więc nie widziałam Ginki. Jednak wydaje mi się, że widziałam Cię przy namiocie z Magdą i Fibi (odbierałam ażurka). Jeśli to byłaś Ty, to na żywo wyglądasz młodziej :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To najprawdopodobniej byłam ja. Mówisz, że na żywo młodziej? Hmm... to chyba dobrze, dzięki! :)

   Usuń
 3. Jeju jaka Ty chudziutka ! :D Nam niestety w tym roku nie udało się pojechać jednak za daleko..

  OdpowiedzUsuń
 4. Rety jaka ty jesteś szczupła ! :D
  Genialne foty ! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia świetne! :D Zazdraszczamy takich wypadów, my mamy daleko do stolicy niestety... I rzeczywiście, w niedzielę było baardzo zimno - u nas też. :P Ja pojadę na DCDC jak będzie w Poznaniu - wtedy na 99%, ale nie wiem czy z piesą.
  cztery-lapy-jeden-nos.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. A mi do wszystkich DCDC daleko. No najbliżej Wrocławia, a szkoda. Na przykład zabrałbym się w samochód i pojechał do Krakowa, nikt mi chyba nie powie że nie ma tam parku z boiskiem ;) Uważam że miejsca zawodów powinny się zmieniać, a tak niestety nie jest. To tak jakby w roku były 4 zawodów agility w ciągu roku. No i kilka nie FCI, to wybór marny. Oby się ten sport rozwinął.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się z psicą wybrać na chociaż jedne zawody DCDC, w tym mnie wszystko ominęło :<
  I muszę powiedzieć, że popieram przedmówcę. Moim zdaniem DCDC mogło by być organizowane w różnych miastach, chociaż wiem, ze cala impreza opiera się głównie na sponsorach i to od nich są uzależnione miejsca, w których zawody się odbywają. Jednak jak widać, z roku na rok DCDC jest "coraz mniej". Chorzów się wycofał, tak samo Sopot... więc może czas poszukać miejsca w innych miastach? Była by większa różnorodność i moim zdaniem, skoro do tej pory byli ludzi, którzy jechali z jednego końca Polski na zawody organizowane w Sopocie, to pewnie działo by się to w drugą stronę :)

  OdpowiedzUsuń

Projekt i wykonanie: Marta Swakowska © Psi Kawałek Internetu