14.03.2017

Dziewiąta rocznica

Równo 9 lat temu przyprowadziłam do domu tego małego darmozjada.


Co roku w związku z tym wydarzeniem przychodziły mi do głowy różne refleksje, tym razem nie mam żadnych. Chociaż nie! W sumie to mam jedną. Tosia czasami słyszy na spacerach, jak wołają ją krasnoludki po drugiej stronie tęczy, kiedyś gdzieś o tym wspominałam, chyba. W każdym razie zwykle reaguję na czas, kiedy widzę, że Tosia zaczyna się do nich wybierać, ale myślę, czy dla świętego spokoju nie zaopatrzyć się w kilkumetrową flexi (znowu) lub spróbować z kilkumetrową taśmą. Chyba warto mieć w swoim zapleczu na wszelki wypadek taką naprawdę długą smycz. 

Wiem, że o Tosi jest tu dość rzadko, więc pomyślałam, że w ramach przypomnienia podlinkuję do 25 faktów o Tosi. Dziś Toś kończy umownie jakieś 12 lat! :) 


11 komentarzy:

 1. Zacny wiek Tosieńko!
  Życzę Ci Siwa Mordko samych wspaniałych chwil, beztroskiego hasania po łąkach, smacznych kąsków i miziania w ulubionych miejscach.
  Sto lat, Toś! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrówka dla Seniorki!!! :D kolejnych takich rocznic! :)
  A tak z doświadczenia własnego to tylko dodam, że krasnoludki w życiu psa mogą się pojawić przy zaburzeniach pracy tarczycy lub móżdżku. Nie mówię, że tak jest na bank i u Tosi ale warto sprawdzić. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Psie seniorki są najlepsze ❤
  100 lat dla Tosi! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego dla Tosi! Myślałam, że tylko ja mam psich seniorów :P Tak szczerze mówiąc Tosiak nie wygląda na te 12 lat ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sto lat dla Tosia i dużo zdrówka, i coby krasnoludki za często nie wołały :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego dla Tosieńki! Dużo więcej takich rocznic życzę. Pilnuj jej jak możesz, bo wszystkie krasnoludki pozjada 😂.
  Ps. Jak dawno jej na blogu nie było.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, ależ to zleciało... Sto lat, Tosiu Super Ktosiu! ❤

  OdpowiedzUsuń
 8. Tosiu, sto lat i dużo zdrówka! <3

  OdpowiedzUsuń

Projekt i wykonanie: Marta Swakowska © Psi Kawałek Internetu