14.08.2018

Ginny skończyła 8 lat

Wciąż to do mnie nie dociera, to już 8 lat! Gdyby Ginny była rasowym psem, na wystawie byłaby pokazywana w klasie weteranów. Brzmi co najmniej, jakby była już poczciwą staruszką.


Tymczasem Ginka ani trochę nie zachowuje się jak starsza pani, wciąż wszędzie jej pełno, wpada na głupie pomysły i sprawia wrażenie, jakby do końca nie dorosła. Może to kwestia tego, że małe psy zwykle żyją dłużej, co oznaczałoby, że starzeją się później, ale ja czuję, że Ginny nigdy się już nie zmieni i na zawsze pozostanie takim szajbusem.
W tej chwili jedyne o czym marzę w dniu jej urodzin, to aby jak najrzadziej przekraczała próg gabinetu weterynaryjnego. Ostatnio nie jest w tej kwestii najlepiej, ale na razie nie będę rozwijać tego tematu. Niebawem czekają nas kolejne badania i mam ogromną nadzieję, że jej wyniki się poprawią, dlatego trzymajcie kciuki! 


10 komentarzy:

 1. 100 lat i przede wszystkim zdrowia!
  Ps. Mają z Donnerem urodziny w ten sam dzień. :D My też dziś świętujemy. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie wszystkiego najlepszego dla Donnera! :D

   Usuń
 2. Wszystkiego najlepszego i dużo dużo zdrówka! :) Czesia też w tym roku skończyła 8 lat a mimo to nadal zachowuje się jak podrostek :D.

  OdpowiedzUsuń
 3. Łoo matulko kiedy to zleciało...?
  100 lat Ginny i oczywiście trzymamy kciuki! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 100 lat dla Gi :D
  Znam to :P Bobik ma dokładnie 9 i pół, a Aza w grudniu kończy 11 lat.
  Trzymamy kciuki! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Ginny zdecydowanie na tyle nie wygląda! Mój Majlo kończy 8 lat w październiku, ale po nim już to widać. Mnóstwo zdrowia dla Gi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego dla Ginny :) Nigdy bym nie wpadła, że ona ma już 8 lat! Życzę jej żeby żyła jeszcze dłuuuugo ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej, mam pytanie. Polecasz może jakiś ciekawy poradnik fotograficzny dla osob początkujących? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć! Zależy jak bardzo początkującą osobą jesteś i czego dokładnie chcesz się nauczyć :). Niedługo na blogu będzie wpis poruszający te tematy, więc może znajdziesz tam coś dla siebie.

   Usuń

Projekt i wykonanie: Marta Swakowska © Psi Kawałek Internetu